Regeneracja turbosprężarek

Turbosprężarka składa się z turbiny i sprężarki,których wirniki sa sztywno połączone wałem. Turbina jest napędzana spalinami z silnika i poprzez wał napędza wirnik sprężarki, która dostarcza powietrze potrzebne do spalania paliwa. Jeśli zostanie uszkodzony wirnik turbiny lub koła kompresji to turbosprezarka nie doładowuje silnika, przez co prowadzi do spadku mocy, a nawet może dojść do uszkodzenia samego silnika. Uszkodzenie wirnika turbospręzarki lub koła kompresji może być spowodowane dostaniem sie ciała obcego od strony silnika lub od strony filtru powietrza. Przy takich uszkodzeniach należy najpierw zdiagnozować przyczynę awarii turbospręzarki, dopiero potem montować turbinę po regneracji lub nową.

Nasz zakład zajmuje się regereneracją turbosprężarek do wszystkich pojazdów. Regeneracja polega na wymianie uszkodzonych elementów na nowe, wyważeniu wirnika oraz na doważeniu turbosprężarki w stanie złożonym. Do naprawy używamy tylko częśći oryginalnych dostarczanych przez amerykańską firmę TURBO INTERNACIONAL, która bardzo rygorystycznie podchodzi do jakości podzespołów montowanych w turbosprężarce i jest naprawą turbin o podwyższonych parametrach. Jest to ulepszona usługa regeneracji turbosprężarek. Wyważenie wirników jak równiez doważenie turbosprężarki w stanie złożonym odbywa się na specjalistycznych maszynach firmy Schenck, lidera w produkcji maszyn precyzyjnych.


Regenerację staramy wykonywać się w jak najkrótszym czasie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również nowe turbospręzarki w atrakcyjnych cenach.


Auto-TURBO s.c.
ul. Straconki 15a
43-300 Bielsko-Biała

Telefon:
33 814 48 92
33 814 80 11
33 496 55 08
662 158 309

e-mail: biuro@autoturbo.com.pl