Naprawa przekładni kierowniczych - AutoTurbo Bielsko

Regeneracja kolumny kierowniczej


Przekładnia kierownicza jest podzespołem, bez którego samochód nie pojedzie. Dawniej w autach osobowych i dostawczych montowało się przekładnie bez wspomagania. W związku z rozwojem techniki zaczęto produkować i montować przekładnie listwowe ze wspomaganiem hydraulicznym. 

Nie wszystko jednak może służyć przez długie lata. Również przekładnie kierownicze bywają awaryjne. Najczęstszą przyczyną usterki jest wyciek oleju z przekładni, na skutek uszkodzenia uszczelnień wysokociśnieniowych. Drugi przypadek, kiedy naprawa przekładni kierowniczych jest konieczna, to dostanie się wody pod osłony gumowe i skorodowanie listwy zębatej. 

Często dochodzi także do uszkodzenia kolumny kierowniczej, która przekazuje siłę obrotową z kierownicy na przekładnie, dzięki czemu koła skręcają we wskazaną stronę. Jej awaria uniemożliwia prowadzenie pojazdu oraz zmusza kierowcę do jak najszybszej naprawy tak kosztownych elementów. Dlatego wśród naszej oferty znajduje się profesjonalna regeneracja kolumny kierowniczej, która gwarantuje nie tylko korzystną cenę, ale również wygodę kierowania pojazdem. Dzięki temu każdy z naszych klientów może cieszyć się wspomaganiem hydraulicznym podczas jazdy. 

Specjalnością naszej firmy jest właśnie naprawa przekładni kierowniczych. Zajmujemy się tym od 1987 roku. Naprawiamy wszystkie rodzaje przekładni, takich producentów jak: ZF, KOYO, TRW, SMI. Do naprawy używamy tylko oryginalnych uszczelnień i zestawów naprawczych firm Auto Supliers, Orpav, Emmetec czy Corteco. 

W przekładniach, w których listwa zębata jest skorodowana, proponujemy wymianę na nową (jeśli jest dostępna). Po naprawie każdą przekładnię kierowniczą sprawdzamy na wysokociśnieniowym stanowisku kontrolnym. Dzięki temu eliminujemy wszelkie luzy i wycieki oleju. Jeśli masz jakikolwiek problem z przekładnią kierowniczą, zgłoś się do nas, a my rozwiążemy problem. Naprawa przekładni kierowniczych to nasza specjalność.


Auto-TURBO s.c.
ul. Straconki 15a
43-300 Bielsko-Biała

Telefon:
33 814 48 92
33 814 80 11
33 496 55 08
662 158 309

e-mail: biuro@autoturbo.com.pl