Naprawa i regeneracja przekładni kierowniczych - AutoTurbo Bielsko

Regeneracja przekładni kierowniczych


Przekładnia kierownicza jest podzespołem bez którego samochód nie pojedzie. Dawniej w samochochodach osobowych i dostawczych były montowane przekładnie bez wspomagania. W związku z rozwojem techniki zaczęto produkować i montować przekładnie listwowe ze wspomaganiem hydraulicznym. Jak to bywa nie wszystko jest na długie lata. Również przekładnie kierownicze są awaryjne. najczęstszą przyczyną awarii przekładni jest wyciek oleju z przekładni w skutek uszkodzeń uszczelnień wysokociśnieniowych lub dostanie się wody pod osłony gumowe i skorodowanie listwy zębatej.

Profesjonalna naprawa przedkładni kierowniczych to slepcjalność naszej firmy. Nasz zakład zajmuje się tym od 1987 roku. Naprawiamy wszystkie rodzaje przedładni takich producentów jak ZF, KOYO, TRW, SMI. Do naprawy używamy tylko oryginalnych uszczelnień i zestawów naprawczych takich firm jak Auto Supliers, Orpav, Emmetec, Corteco.

W przekładniach, gdzie listwa zębata jest skorodowana, proponujemy wymianę na nową(jeśli jest dostępna). Każda przekładnia kierownicza po naprawie jest sprawdzana na wysokociśnieniowym stanowisku kontrolnym, aby wyeliminowac jakiekolwiek luzy i wycieki oleju z przekładni kierowniczych. Jeśli masz jakikolwiek problem z przekładnią kierowniczą to zgłoś się do nas, a my postaramy się rozwiązać problem.


Auto-TURBO s.c.
ul. Straconki 15a
43-300 Bielsko-Biała

Telefon:
33 814 48 92
33 814 80 11
33 496 55 08
662 158 309

e-mail: biuro@autoturbo.com.pl