Naprawa przekładni kierowniczych - AutoTurbo Bielsko

Regeneracja przekładni kierowniczych


Przekładnia kierownicza jest podzespołem, bez którego samochód nie pojedzie. Dawniej w autach osobowych i dostawczych montowało się przekładnie bez wspomagania. W związku z rozwojem techniki zaczęto produkować i montować przekładnie listwowe ze wspomaganiem hydraulicznym. 

Nie wszystko jednak może służyć przez długie lata. Również przekładnie kierownicze bywają awaryjne. Najczęstszą przyczyną usterki jest wyciek oleju z przekładni, na skutek uszkodzenia uszczelnień wysokociśnieniowych. Drugi przypadek, kiedy naprawa przekładni kierowniczych jest konieczna, to dostanie się wody pod osłony gumowe i skorodowanie listwy zębatej. 

Specjalnością naszej firmy jest właśnie naprawa przekładni kierowniczych. Zajmujemy się tym od 1987 roku. Naprawiamy wszystkie rodzaje przekładni, takich producentów jak: ZF, KOYO, TRW, SMI. Do naprawy używamy tylko oryginalnych uszczelnień i zestawów naprawczych firm Auto Supliers, Orpav, Emmetec czy Corteco. 

W przekładniach, w których listwa zębata jest skorodowana, proponujemy wymianę na nową (jeśli jest dostępna). Po naprawie każdą przekładnię kierowniczą sprawdzamy na wysokociśnieniowym stanowisku kontrolnym. Dzięki temu eliminujemy wszelkie luzy i wycieki oleju. Jeśli masz jakikolwiek problem z przekładnią kierowniczą, zgłoś się do nas, a my rozwiążemy problem.


Auto-TURBO s.c.
ul. Straconki 15a
43-300 Bielsko-Biała

Telefon:
33 814 48 92
33 814 80 11
33 496 55 08
662 158 309

e-mail: biuro@autoturbo.com.pl